E-mail (для зареєстрованих)

Хто на сайті

На сайті 334 гостя та 0 користувачів

Новини з npu.edu.ua

1. 26 лютого 2021 року на вісімдесят третьому році життя відійшов у засвіти доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теоретичних основ інформатики Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, академік Академії педагогічних наук України Мирослав Іванович Жалдак.

2.       З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.02.2021 р. №104 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» та листа Міністерства освіти і науки України від 22.02.2021 р. №1/9-93 «Про виконання постанови КМУ від 17.02.2021 р. №104 у закладах вищої, фахової передвищої освіти»

НАКАЗУЮ:

3. Ви мрієте стати студентом?

Ви бажаєте здобувати освіту у Києві?

Ви хотіли би здобувати освіту в одному з кращих національних університетів?

Інженерно-педагогічний факультет Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова запрошує вступників 2021 року здобути вищу освіту за освітніми програмами з технологічної, позашкільної освіти та професійної освіти

Запрошуються випускники шкіл, училищ, коледжів, університетів, педагоги закладів освіти, інші категорії.

Рівні вищої освіти: перший (бакалаврський) / другий (магістерський)

4. Коли дивлюсь глибоко в любі очі,

в душі цвітуть якісь квітки урочі,

в душі квітки і зорі золотії,

а на устах слова, але не тії,

усе не ті, що мріються мені,

коли вночі лежу я у півсні.

Либонь, тих слів немає в жодній мові,

та цілий світ живе у кожнім слові,

5.      29-30 травня 2020 року на базі Навчально-наукового інституту неперервної освіти факультету менеджменту освіти і науки відбулася Міжнародна науково-практична конференція з інтернет підтримкою «Актуальні проблеми неперервної освіти в інформаційному суспільстві», присв’ячена 185-річчю НПУ імені М.П. Драгоманова. У роботі конференції взяли участь науковці із семи іноземних університетів Білорусі, Польщі, Словаччини, Чехії, а також 240 вчених з різних куточків України.