E-mail (для зареєстрованих)

Хто на сайті

На сайті 14 гостей та 0 користувачів

Новини з npu.edu.ua

1.    Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка запрошує на онлайн-зустріч з Тетяною Шептицькою– нашою випускницею, відомою науковицею, поеткою, журналісткою, громадською діячкою, перекладачкою, кандидаткою філологічних наук, заступницею генерального директора з наукової роботи Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили», яка відбудеться 14 травня 2022 року о 12.30 год.

Чекаємо за покликанням:https://meet.google.com/vhy-rmxp-kon?hs=122&authuser=0

2.     На 89-му році життя відійшов у вічність перший Президент незалежної України  Леонід Макарович Кравчук.

Людина-легенда, що була біля витоків сучасної української державності, обіймав посаду голови Верховної Ради України, коли розпався СРСР, став президентом незалежної України у 1991 році. Йому довелося приймати непрості історичні рішення, але він завжди залишався відданим Україні і щиро вболівав за її долю.

3.    8 травня 2022 року Україна спільно з усім цивілізованим світом відзначає День пам’яті та примирення, а також День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У ці дні ми згадуємо і вклоняємося сміливості й відвазі тих, хто віддав своє життя заради майбутнього дітей, заради мирного життя, аби НІКОЛИ ЗНОВУ. Ті події мали б застерегти від повторення подібної страшної катастрофи, яка принесла смерть і розруху багатьом містам та країнам світу.

4.      На виконання листа Міністерства освіти і науки України № 1/4408/22 «Про просвітницькі заходи з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами та поведінки у надзвичайній ситуації», наказу Міністерства освіти і науки України № 384 від 26.04.2022 року «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 30.11.2021 року № 1288»