E-mail (для зареєстрованих)

На сайті 46 гостей та 0 користувачів

Новини з npu.edu.ua

1.

2.     З нагоди 180-річчя Михайла Петровича Драгоманова до студентів нашого університету завітала праонучка Михайла Петровича, донька Наталії Драгоманової-Бартаї, заслуженої членкині Товариства української культури в Угорщині та редколегії часопису «Громада», Аріадна Бартаї з чоловіком. На зустрічі були також голова Товариства культури українців Угорщини Ярослава Хортяні та перекладач Вікторія Рудник.

3.    23 вересня 2021 року ректор Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Віктор Андрущенко та заступник голови Державної екологічної інспекції України Віктор Канцурак підписали Меморандум про співпрацю між установами.

4.     20 вересня 2021 року після засідання ректорату усі його учасники – декани факультетів та керівники відділів – на чолі з ректором Віктором Андрущенком відправились у артпростір SKLO, що на Тургенівській, 8/14, де нещодавно відкрилась експозція дипломних робіт студентів кафедри образотворчого мистецтва педагогічного факультету під назвою Unlock lockdown. Виставка стала оригінальним кураторським проєктом магістрів кафедри Вікторії Лозниці та Діани Парчевської.

5.    Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобіганню поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), Протоколу № 35 від 21.09.2021 р. Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, постанови Головного санітарного лікаря України № 9 від 26.08.2021р. «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби  (COVID-19)» у зв’язку із встановленням з 00 год. 00 хв. 23 вересня 2021 року на території усіх регіонів України «жовтого» рівня епідемічної небезпеки та запровадженням обмежувальних протиепідемічних заходів