E-mail (для зареєстрованих)

Корпоративна пошта

Публікації

Хто на сайті

На сайті Один гість та користувачі відсутні

Новини з npu.edu.ua

1.       20 лютого 2014 року – трагічна і водночас сповнена мужності й сили у боротьбі сторінка в історії українського народу. За кілька місяців до цього сотні людей вийшли на київські вулиці для того, щоб захистити свої права, відстояти правду і справедливість для своїх дітей та онуків. Ці люди показали всьому світу, що українська нація – це сильний народ, який здатен творити власну історію, боротися за свободу і можливість жити у власній державі без страху. На жаль, багато хто з них поплатився за це життям. Та вони назавжди залишаться в серці кожного громадянина України, адже тоді на Майдані ці люди проливали кров за кожного з нас.

2.     20 лютого 2020 року в НПУ імені М.П. Драгоманова відбулась Звітно-виборна профспілкова конференція, де голова Первинної профспілкової організації студентів Станіслав Цибін прозвітував про роботу профспілкового комітету за період з 4 березня 2015 року по 20 лютого 2020 року за різними її напрямами, зокрема стосовно забезпечення соціального та правового захисту всіх категорій студентів, аспірантів та докторантів; вирішення житлово-побутових питань (для тих осіб, які проживають у гуртожитку); оздоровлення (проведення санітарно-курортного, санітарно-профілактичного лікування та загального оздоровлення); культурно- та спортивно-масової роботи тощо.

3. На базі історичного факультету 18 лютого відбулося фахове обговорення проєкту Стандарту базової середньої освіти Історична та громадянська галузь зініційоване МОН України за підтримки Європейського центру ім. Вергеланда.

4.      Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова є учасником проєкту «Зміни педагогічних факультетів у 21 столітті» (Університет Брно, Чехія). Для участі у другому етапі «Підтримка молодих науковців в університетах, особливо у сфері науки і досліджень, та підвищення їхньої академічної мобільності», який відбудеться у період з 22 по 27 березня 2020 року відділ міжнародних зв’язків університету оголошує конкурс для двох потенційних учасників проєкту від НПУ імені М.П. Драгоманова, які вільно володіють англійською мовою:

5.     НПУ імені М. П. Драгоманова відрізняється з-поміж інших високою якістю надання освітніх послуг та активним розвитком міжнародних зв’язків з університетами майже всіх країн світу. Наші найкращі студенти та аспіранти успішно підвищують свою кваліфікацію, навчаються та проходять стажування за кордоном, щоб потім впроваджувати новітні методи й технології в українську освіту й науку.