Вхід  

   

   

E-mail (для зареєстрованих)  

email

   

Корпоративна пошта  

   

Публікації  

   

Хто на сайті  

На сайті 334 гостя та 0 користувачів

   

Новини з npu.edu.ua

 1. 26 лютого 2021 року на вісімдесят третьому році життя відійшов у засвіти доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теоретичних основ інформатики Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, академік Академії педагогічних наук України Мирослав Іванович Жалдак.

 2.       З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.02.2021 р. №104 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» та листа Міністерства освіти і науки України від 22.02.2021 р. №1/9-93 «Про виконання постанови КМУ від 17.02.2021 р. №104 у закладах вищої, фахової передвищої освіти»

   

  НАКАЗУЮ:

 3. Ви мрієте стати студентом?

  Ви бажаєте здобувати освіту у Києві?

  Ви хотіли би здобувати освіту в одному з кращих національних університетів?

  Інженерно-педагогічний факультет Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова запрошує вступників 2021 року здобути вищу освіту за освітніми програмами з технологічної, позашкільної освіти та професійної освіти

  Запрошуються випускники шкіл, училищ, коледжів, університетів, педагоги закладів освіти, інші категорії.

  Рівні вищої освіти: перший (бакалаврський) / другий (магістерський)

 4. Коли дивлюсь глибоко в любі очі,

  в душі цвітуть якісь квітки урочі,

  в душі квітки і зорі золотії,

  а на устах слова, але не тії,

  усе не ті, що мріються мені,

  коли вночі лежу я у півсні.

  Либонь, тих слів немає в жодній мові,

  та цілий світ живе у кожнім слові,

 5.      29-30 травня 2020 року на базі Навчально-наукового інституту неперервної освіти факультету менеджменту освіти і науки відбулася Міжнародна науково-практична конференція з інтернет підтримкою «Актуальні проблеми неперервної освіти в інформаційному суспільстві», присв’ячена 185-річчю НПУ імені М.П. Драгоманова. У роботі конференції взяли участь науковці із семи іноземних університетів Білорусі, Польщі, Словаччини, Чехії, а також 240 вчених з різних куточків України.

   
© Служба порталу НПУ імені М.П. Драгоманова