E-mail (для зареєстрованих)

Хто на сайті

На сайті 73 гостя та 0 користувачів

Новини з npu.edu.ua

1.     Вітаємо студентів-драгоманівців з призначенням академічних стипендій Президента України на ІІ семестр 2020/2021 навчального року (відповідно до Указу Президента України від 9 червня 1994 року №290 «Про заходи щодо державної підтримки освіти в Україні», пункту 3 Положення про порядок призначення академічних стипендій Президента України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 1994 року № 744, наказу Міністерства освіти і науки України № 514 від 07.05.2021 року та відповідно до рішення Вченої Ради (протокол №11 від 25 червня 2020 року):

2.    Вітаємо студентку ІI курсу магістратури спеціальності «Практична психологія» Мостепан Катерину Василівну, яка виборола Диплом ІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі «Вікова та педагогічна психологія», що відбувся у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К.Д. Ушинського (23 квітня 2021 року).

3.      В рамках проєкту Жана Моне «Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого розвитку» та Кафедри Жан Моне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій», що реалізуються в НПУ імені М.П.Драгоманова розпочався онлайн навчальний візит науково-педагогічного складу НПУ до університету Генуї (Італія). 12 викладачів матиме змогу перейняти європейський досвід інклюзивної освіти та цінностей ЄС, дізнатися про освітні технології на принципах згуртованості через освіту.

4.    Вітаємо студентку І курсу магістратури спеціальності «Дошкільна освіта» Катерину Олександрівну Кушніровську, яка виборола Диплом ІІI ступеня на  ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта»,який відбувся у Бердянському державному педагогічному університеті.

5.    З 11 травня до 3 червня (до 18:00) 2021 р. триватиме реєстрація вступників, які планують складати ЄВІ з іноземної мови та ЄФВВ для вступу на навчання.

Нагадуємо, що ЄФВВ складають вступники на спеціальності "Право" і "Міжнародне право", а ЄВІ обов'язкове для УСІХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ!