E-mail (для зареєстрованих)

Хто на сайті

На сайті 29 гостей та 0 користувачів

Новини з npu.edu.ua

1.    З успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.05 – соціальна педагогіка (23 – соціальна робота).

Це результат старання і старанності, працьовитості та самовіддачі, сили волі і твердості духу. Бажаємо колезі успішного втілення всіх творчих і  наукових планів, енергії і натхнення в професійному зростанні і в майбутніх наукових пошуках, щоб в планах була мудрість, а у службових справах - підтримка однодумців, в серці - тепло і сонячно від людської вдячності.

2. Запрошуємо на спільний семінар Міждисциплінарного центру систем НПУ імені М.П. Драгоманова та кафедри математичного аналізу та диференціальних рівнянь фізико-математичного факультету університету.

Тема доповіді: "Філософія натуральних чисел".

Доповідач: Юрій Григорович Кондратьєв, директор Міждисциплінарного центру систем НПУ імені М.П. Драгоманова.

Місце: вул. Пирогова, 9, ауд. 448 (ауд. імені М.І. Шкіля)

Дата, час: 23 вересня 2020 р., 17.00

Запрошуються всі зацікавлені.

Пресслужба університету

3.     Колектив Національного педагогічного університету імені М.П. Драгомановависловлює щирі співчуття з приводу тяжкої для всіх нас втрати – передчасної смерті ректора Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Миколи Вікторовича Полякова.

З життя пішов видатний вчений, доктор фізико-математичних наук, автор численних наукових праць, заслужений діяч науки і техніки України, гарний друг і прекрасна людина.

4. 29 вересня о 14:00–14-40  год передбачено відкриту зустріч із використанням технічних засобів відеозв’язку. Запрошуємо усіх учасників освітнього процесу

5.    Колектив кафедри слов'янських мов і факультету іноземної філології щиро сумує з приводу непоправної втрати - на 74 році пішов з життя колега, висококваліфікований фахівець, прекрасний лектор, талановитий педагог та добра людина Олег Володимирович Прискока.