Вхід  

   

   

E-mail (для зареєстрованих)  

email

   

Корпоративна пошта  

   

Публікації  

   

Хто на сайті  

На сайті 29 гостей та 0 користувачів

   

Новини з npu.edu.ua

 1.    З успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.05 – соціальна педагогіка (23 – соціальна робота).

     Це результат старання і старанності, працьовитості та самовіддачі, сили волі і твердості духу. Бажаємо колезі успішного втілення всіх творчих і  наукових планів, енергії і натхнення в професійному зростанні і в майбутніх наукових пошуках, щоб в планах була мудрість, а у службових справах - підтримка однодумців, в серці - тепло і сонячно від людської вдячності.

 2. Запрошуємо на спільний семінар Міждисциплінарного центру систем НПУ імені М.П. Драгоманова та кафедри математичного аналізу та диференціальних рівнянь фізико-математичного факультету університету.

  Тема доповіді: "Філософія натуральних чисел".

  Доповідач: Юрій Григорович Кондратьєв, директор Міждисциплінарного центру систем НПУ імені М.П. Драгоманова.

  Місце: вул. Пирогова, 9, ауд. 448 (ауд. імені М.І. Шкіля)

  Дата, час: 23 вересня 2020 р., 17.00

  Запрошуються всі зацікавлені. 

  Пресслужба університету

 3.     Колектив Національного педагогічного університету імені М.П. Драгомановависловлює щирі співчуття з приводу тяжкої для всіх нас втрати – передчасної смерті ректора Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Миколи Вікторовича Полякова.

     З життя пішов видатний вчений, доктор фізико-математичних наук, автор численних наукових праць, заслужений діяч науки і техніки України, гарний друг і прекрасна людина.

 4. 29 вересня о 14:00–14-40  год передбачено відкриту зустріч із використанням технічних засобів відеозв’язку. Запрошуємо усіх учасників освітнього процесу

 5.    Колектив кафедри слов'янських мов і факультету іноземної філології щиро сумує з приводу непоправної втрати - на 74 році пішов з життя колега, висококваліфікований фахівець, прекрасний лектор, талановитий педагог та добра людина Олег Володимирович Прискока.  

   
© Служба порталу НПУ імені М.П. Драгоманова