E-mail (для зареєстрованих)

Корпоративна пошта

Хто на сайті

На сайті 103 гостя та 0 користувачів

У таблиці рейтингу за липень 2012 року надано наступні параметри по яким проводиться оцінка.

webometrics 07_2012

PRESENCE (Присутність) (Вага 20%). В основному це індексація університетських Web-доменів у Google. Наш університет займає 327 місце у світі.

IMPACT (Вплив) (Вага 50%). Якість змісту оцінюється через «віртуальний референдум", Підраховуються всі зовнішні вхідні посилання, що отримують Web-домени університету. Місце нашого університету у світі 1725.

OPENNESS (Відкритість) (вага 15%). Глобальні зусилля по створенню цінних файлів (PDF, DOC, DOCX, PPT), опублікованих та індексованих у академічній пошуковій системі Google Scholar. Місце нашого університету  у світі 1243.

EXCELLENCE (Висока якість) (вага 15%). Наукові статті опубліковані в журналах, що входять у SCOPUS і входять до складу 10% найбільш цитованих у своїх наукових галузях. Місце нашого університету  у світі 5228.

В загальному рейтинг нашого університету становить 1710 місце у світі та 6 місце по Україні, що на 37 позицій краще в порівнянні з січнем місяцем цього року (у січні рейтинг нашого університету становив 1747).