Вхід  

   

   

E-mail (для зареєстрованих)  

email

   

Корпоративна пошта  

   

Публікації  

   

Хто на сайті  

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

   

У таблиці рейтингу за липень 2012 року надано наступні параметри по яким проводиться оцінка.

webometrics 07_2012

PRESENCE (Присутність) (Вага 20%). В основному це індексація університетських Web-доменів у Google. Наш університет займає 327 місце у світі.

IMPACT (Вплив) (Вага 50%). Якість змісту оцінюється через «віртуальний референдум", Підраховуються всі зовнішні вхідні посилання, що отримують Web-домени університету. Місце нашого університету у світі 1725.

OPENNESS (Відкритість) (вага 15%). Глобальні зусилля по створенню цінних файлів (PDF, DOC, DOCX, PPT), опублікованих та індексованих у академічній пошуковій системі Google Scholar. Місце нашого університету  у світі 1243.

EXCELLENCE (Висока якість) (вага 15%). Наукові статті опубліковані в журналах, що входять у SCOPUS і входять до складу 10% найбільш цитованих у своїх наукових галузях. Місце нашого університету  у світі 5228.

В загальному рейтинг нашого університету становить 1710 місце у світі та 6 місце по Україні, що на 37 позицій краще в порівнянні з січнем місяцем цього року (у січні рейтинг нашого університету становив 1747).

   
© Служба порталу НПУ імені М.П. Драгоманова

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ